Aktualności

I kolejka MLKS VICTORIA vs KS DRUKARZ 2:6

• autor: vic.sul, 2014-08-31 14:23

MLKS VICTORIA Sulejówek - KS DRUKARZ Warszawa 2:6

Pierwszy mecz jesiennych rozgrywek nie należał do udanych. W niedzielne przedpołudnie nasze młodziki przegrały na własnym boisku z drużyną KS DRUKARZ z Warszawy. W pierwszej połowie to goście strzelili  pierwszego gola. Druga połowa rozpoczęła się ładnym wyrównawczym golem z wolnego w wykonaniu Michała, bramkarz gości nie miał szans. W kolejnych minutach goście strzelili szybko 2 bramki, jednak nasi chłopcy nie pozostawali dłużni i szybko odrobili straty, dwie bramki strzelił Dominik, przy czy sędzia nie uznał jednego prawidłowo strzelonego gola. Ostatni kwadrans gry to widoczna dominacja na boisku gości z Warszawy i zdobyte pierwsze 3 punkty.

• Komentarzy [7]
  • czytano: [810]

autor: ~kibic 2014-09-01 17:44:48

avatar w meczu było w takim razie 3:7 bo sedzia drukarzowi tez jednej bramki nie uznał gwizdnoł rzut wolny

autor: ~kibic2 2014-09-01 21:52:37

avatar Witam, mecz jest nagrany. Wynik to 2:6. Sędzia nie uznał prawidłowej bramki dla Victorii. Drukarz 3 razy zaczynał od środka, z czego raz rozpoczynając 2. połowę. Jeśli w protokole jest inaczej, to jakaś manipulacja. Niepotrzebna zresztą, bo ta jedna bramka nie ma żadnego znaczenia. Pozdrawiam

autor: ~kibic Drukarza 2014-09-01 22:55:20

avatar Polecam kibicom Victorii zwrócenie uwagi na fakt, ze Wasze boisko ma 68 metrów szerokości. Maksymalny dopuszczalny wymiar, w tej grupie wiekowej, to 60 metrów. Drukarzowi to nie przeszkadza, ale jak kiedyś trafi się ktoś złośliwy... pozdrawiam. P.S. Było 2:6

autor: ~Wymiary 2014-09-02 11:16:33

avatar Takie wymiary obowiązują teraz w U-11. Rocznik 2003 to U-12. Teraz przeczytaj jeszcze raz aktualne przepisy i podyskutujemy o wymiarach. Pozdrawiam

autor: ~kibic 2014-09-02 12:01:33

avatar Boisko o długości 60-75 m, szerokości 40-55m, pole karne: linie wyznacza się w odległości 9 metrów od linni bramkowej i po 5 na zewnatrz - prostokąt o wymiarach 15 x 9

autor: ~MZPN 2014-09-02 12:14:27

avatar W związku z sygnałami dotyczącymi niewłaściwego wyznaczania boiska na mecze drużyn 9-osobowych MZPN przypomina, że w rozgrywkach Młodzików obowiązuje wyznaczenie boiska w następujący sposób:

Długość – od pola karnego do pola karnego boiska pełnowymiarowego, szerokość boiska pełnowymiarowego, pole karne – linie wyznacza się w odległości 9 metrów od linii bramkowej i po 9 metrów na zewnątrz – prostokąt o wymiarach 23 m x 9 m. Prosimy również pamiętać o przepisie gry mówiącym, iż długość linii bocznej musi być większa niż długość linii bramkowej.

autor: ~MZPN 2014-09-02 12:15:56

avatar Od 14 marca 2008 roku każde nowe boisko powinno mieć 105 metrów długości i 68 metrów szerokości. Decyzję tę przyjął Komitet Wykonawczy FIFA na podstawie przepisów opracowanych przez IFAB instytucję odpowiedzialną za Przepisy Gry w Piłkę Nożną