III kolejka Świt Nowy Dwór Maz 3:0 Victoria Sulejówek

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 Victoria Sulejówek

Skład: Ryszkus; Cuper, Turej, Nazarczuk; Tkaczyk, Piekut, Lenczewski, Popławski; Buczek
Ławka rezerwowych: Prewęcki, Borucki, Kałuski, Lis, Buczek.

Pierwsze stracone punkty po dobrej grze i braku podstawowych zawodników.

Niestety, tuż przed meczem, z kadry meczowej wylecieli Łukasz Laskowski oraz Szymon Stempel i, z powodu wyjazdu, nie mógł być obecny Maks Lisiewski. Ponadto, podczas meczu, problemy zdrowotne dopadły naszego kapitana Bartka Turleja, który po 20 minutach musiał zejść z boiska.

Początek w naszym wykonaniu był trochę chaotyczny i przewagę mieli gospodarze. Udokumentowali to bramką, lecz nasza drużyna nie pozostawała im dłużna i gdyby nie w dwóch sytuacjach rewelacyjna postawa bramkarza, moglibyśmy skończyć połówkę minimum wynikiem remisowym. Warta również odnotowania jest interwencja Eryka Ryszkusa, który pokazywał tego dnia ze również potrafi bronic trudne piłki.

Druga połowa, rozpoczęta przez naszą drużynę już lepiej, po paru składnych akcjach mieliśmy sytuacje sam na sam. Około 40 minuty po kontrze gospodarzy i błędzie naszej defensywy wynik podwyższyli na 2:0. Nasza drużyna walczyła dalej o korzystny wynik, czego odzwierciedleniem mogły być kolejne dwie sytuacje sam na sam ale niestety tego dnia celowniki chłopaków był słabo nastawione. Pod koniec meczu gospodarze przeprowadzili kolejna akcje i mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Po raz kolejny tracimy bramkę po błędzie własnym, a co najgorsze, nie byliśmy w stanie wykorzystać wielu okazji bramkowych. Szkoda tych punktów, ale póki co to był najlepszy mecz chłopaków pomimo osłabień.

Dziękujemy nielicznej grupie naszych kibiców oraz dziękujemy drużynie gospodarzy za mecz i życzymy powodzenia w nadchodzących spotkaniach.